icon_phone

Telefon: 777 27 23 23

icon_phone

Servis: 379 42 88 88

icon_phone

NON-STOP odtahová služba: 773 27 23 23

icon_map

Adresa: Husovo náměstí 90, 346 01, Horšovský Týn

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Kalibrace radarových a kamerových systémů

 

Kalibrace systémů 

Na našich silnicích přibývá aut, která jsou vybavena moderními bezpečnostními systémy. Asistenční systémy byly montovány
ve vozidlech vyšších kategorií, dnes se již běžně montují i do nejmenších modelů.

Automobily tak používají systémy inteligentní ochrany cestujících, které koordinují činnost mnoha bezpečnostních technologií.
Tyto provázané bezpečnostní systémy reagují ve zlomku sekundy. 

Za zpětným zrcátkem jsou umístěné kamery a senzory např. pro automatické ovládání inteligentních světlometů, automatické řízení vzdálenosti, multikolizní brzda, asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu, automatický systém podpory parkování, řízení nouzového brzdění při nízkých rychlostech, rozpoznávání dopravních značek, detekce únavy řidiče atd.

Diagnostiku a kalibraci kamer a senzorů po nehodě nebo poškození radaru ve voze nebo výměně autoskla je vždy nutné správně provést.

Proto jsme vybaveni profesionálním zařízením pro diagnostiku a seřizování asistenčních systémů CSC-Tool od firmy Hella Gutmann.

Našim zákazníkům provedeme diagnostiku a kalibraci kamer a senzorů u námi opravených vozidel a dodávaných autoskel pomocí software Mega Macs PC, který umožňuje vykonávat profesionální diagnostiku a řízené opravy přímo z dílenského počítače.

Toto nastavení přímo ovlivňuje správnou funkci těchto asistenčních systémů, které významně zvyšují vaši bezpečnost.