icon_phone

Telefon: 777 27 23 23

icon_phone

Servis: 379 42 88 88

icon_phone

NON-STOP odtahová služba: 773 27 23 23

icon_map

Adresa: Husovo náměstí 90, 346 01, Horšovský Týn

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Kalibrace radarových a kamerových systémů

 

Kalibrace systémů

 

 

Na našich silnicích přibývá aut, která jsou vybavena moderními bezpečnostními systémy. Tyto asistenční systémy byli montovány ve vozidlech vyšších kategorií, dnes se již běžně montují i do nejmenších modelů. Dnešní automobily tak používají systémy inteligentní ochrany cestujících, které koordinují činnost mnoha bezpečnostních technologií. Tyto provázané bezpečnostní systémy reagují ve zlomku sekundy.

 

Za zpětným zrcátkem jsou umístěné kamery a senzory např. pro automatické ovládání inteligentních světlometů, automatické řízení vzdálenosti, multikolizní brzda, asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu, automatický systém podpory parkování, řízení nouzového brzdění při nízkých rychlostech, rozpoznávání dopravních značek, detekce únavy řidiče atd. Těm je při poškození vozu či výměně autoskla důležité věnovat pozornost. Po nehodě nebo poškození radaru ve voze nebo výměně autoskla je nutné provést druhý krok – kalibraci kamer a senzorů. Nastavení kamer a senzorů přímo ovlivňuje správnou funkci těchto asistenčních systémů.

 

Pro tyto služby jsme vybavili dílny,  rozšířili jsme vybavení o profesionální nástroj pro diagnostiku a seřizování asistenčních systémů CSC-Toolod firmy Hella Gutmann. Našim zákazníkům provedeme diagnostiku a kalibraci kamer a senzorů u námi opravených vozidel a dodávaných autoskel pomocí software Mega Macs PC, který umožňuje vykonávat profesionální diagnostiku a řízené opravy přímo z dílenského počítače.